Someone Moderator Medlem 3 Mar 2018 #1 Ser ut som dagens SK4673 og LN-TUJ på OSL-ALC ikke kom lenger enn til Vestfold før de måtte snu. Noen som vet årsaken?
Ser ut som dagens SK4673 og LN-TUJ på OSL-ALC ikke kom lenger enn til Vestfold før de måtte snu. Noen som vet årsaken?
Anders95 ScanFlyer Blue 3 Mar 2018 #2 Står det fortsatt at det var LN-TUJ? Her står det at det var SE-REX som snudde, for så å fortsette turen til ALC cirka en time etter landing. LN-TUJ flyr OSL-ZRH-OSL. Eller..?
Står det fortsatt at det var LN-TUJ? Her står det at det var SE-REX som snudde, for så å fortsette turen til ALC cirka en time etter landing. LN-TUJ flyr OSL-ZRH-OSL. Eller..?
Someone Moderator Medlem 3 Mar 2018 #3 Rart, ser nå FR24 gir SE-REX «æren», men som du ser av bilde vistes den som LN-TUJ. Men historikken på FR24 tyder jo på en bug og at det hele tiden var SE-REX. Og etter et kort stopp på OSL kom den seg jo til ALC, så tydeligvis ikke veldig alvorlig?
Rart, ser nå FR24 gir SE-REX «æren», men som du ser av bilde vistes den som LN-TUJ. Men historikken på FR24 tyder jo på en bug og at det hele tiden var SE-REX. Og etter et kort stopp på OSL kom den seg jo til ALC, så tydeligvis ikke veldig alvorlig?