• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Satsing i Enontekiø

SK384

ScanFlyer Dusty
Medlem
Satsing i Enontekiø

Altaposten overgikk seg selv i går, med to saker om fly og luftfart. Den andre artikkelen som finnes på nett

http://www.altaposten.no/nyheter/article15001.ece

dreier seg om Finncom som skal prøve seg på Enontekiø - Helsinki. Enontekiø ligger bare 37 kilometer fra grensen og 80 km fra Kautokeino. Vi får se om de får til noe på denne ruten eller om det blir en døgnflue.
 
Re: Satsing i Enontekiø

Forrige gang dette var på tapeten ville Finncomm ha en helt utrolig masse penger av AY i SPAen for ENF-HEL, så det var ikke mulig for oss å selge noe til en realistisk pris. Mener kommunen ikke vil eksyte til særlig mange penger heller. Derfor ble det ingenting den gangen. Ser ut som det er nye forutsetninger nå.

Men byen heter EnontekiØ, ikke Enontekio.
 
Back
Top