• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

SAS fikk avslag på One-Stop Security

Re: SAS fikk avslag på One-Stop Security

Det skulle ikke overraske meg om tyskerene har funnet en løsning rundt forordningen eller tolket den på en annen måte. Tidligere var det jo slik at man hadde en nesten hysterisk id-sjekk i gate her hjemme, mens det var fraværende i Tyskland. Og det var vel også da de samme europeiske reglene i begge land?
 
Re: SAS fikk avslag på One-Stop Security

Nei ikke alltid - vet ikke mønstret men på siste tur fra SEA måtte Alexandra ikke gjennom Security - det samme i MUC i går fra SFO -

Really? Heh - ja vi får se på lørdag .. kanskje tyskerne har fått lov ... :angry:
 
Re: SAS fikk avslag på One-Stop Security

Really? Heh - ja vi får se på lørdag .. kanskje tyskerne har fått lov ... :angry:

En stund siden nå, men det er tydeligvis ikke helt konsekvent. Jeg måtte igjennom security etter ankomst fra ATL.
 
Back
Top