• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Ryanair Cash Passport til ingen nytte fra Desember?

Virker som britiske myndigheter ikke er helt fornøyde med at det eneste kortet som unngår gebyr er deres eget som er upraktisk for mange å ha, og umulig å få tak i i mange markeder.

FR kommer nok snarlig med gebyrfrihet for et annet kort. Alternativet er at gebyret må inkluderes i de annonserte prisene.
 
Ja, det har du nok rett i. Det er ikke helt i tråd med O'Learys rampete stil å bøye seg sånn uten videre.

S.
 
Back
Top