• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

RIP FBU 4 EVER

imm

ScanFlyer Crusty
En kjær forumist har gått bort.
FBU 4 EVER var en ivrig og god debattant som hadde mye å bidra med. Vi som har vært med en stund husker han.
Stein sovnet stille inn 9 september etter lang tids sykdom.

❤️
 
Stein var absolutt en av de sosiale i oppstarten av forumet. Var alltid med på fly og vin som jo i tillegg til italienske biler var hans tre hovedinteresser.

Boarding completed.
 
Huff da. Husker godt min første flytur med han til Tokyo. Og som en av tungvekterne på forumet.

Dette var kjipe nyheter :(
 
Faen, vi snakka jo på facebook sammen for bare noen uker siden, men jeg har vært så travel pga private årsaker så jeg fikk ikke svart han noe mer, midt i vår samtale. Nå henger den i lufta for alltid, herregud, får tårer i øynene :( Turen i cabben din til sammen med Casper til hundeutstilling vil jeg alltid huske med glede og fryd for to hobbyer som kom sammen. Hvil i fred, nå kan du og Casper være sammen igjen <3
 
Last edited:
Det ble med ett møte - passende nok på Fornebu. Ellers husker jeg godt de mange gode og faktabaserte innlegg på forumet. Kondolerer.
 
Back
Top