Restauranter i Las Vegas?

Herlig Biz - tross noen protester saa er faktisk Hooters lagt inn som en av kveldene for aa fa hele US pakken :lol:

AmEx hjalp meg med bord og nattklubb bord paa Tao. De skulle ha 3400 USD for bordene - men da tror jeg det er masse drikke inkludert.

For den prisen burde en del lettkledde fnask også være inkludert!^_^
 
Kan bare støtte meg til den. Maten er også helt fantastisk. Anbefaller dere å evt bestille bord i god tid da den er populær og det er helt umulig å få bord på dagen med mindre man faktisk bor på hotellet.

Slo meg at det da kanskje er verdi å ta inn på hotellet (uten nødvendigvis bo der). Kan få priser ned mot 40$ natten hvis jeg ikke husker feil.
 
For den prisen burde en del lettkledde fnask også være inkludert!^_^

Utifra min erfaring med Vegas vil jeg si at når man har ett av de beste (les: dyreste) bordene på utestedene, med tilhørende drikke, så vil dette uansett tiltrekke seg nok av lettkledde fnask/golddiggere ;)
 
Back
Top