FlyHi
ScanFlyer Crusty
Serien vil få premiere på TV3 torsdag 27 oktober kl 21.00
Og på TV3 Sverige allerede på søndag.
Serien vil få premiere på TV3 torsdag 27 oktober kl 21.00
Flere andre som følger denne fantastiske serien?![]()
(...) Og på de to transatlantiske flyturene vi har overvært (USA-Europa) så har det ikke sett ut til at passasjerene har hatt noe behov for å sove..
Those were the days da fly var bråkete 707 og flyvertinner hadde lange overnight stays...:colgate: Kunne til og med besøke dem i deres leiligheter på Manhattan.. Sukk...
http://www.vg.no/rampelys/artikkel.php?artid=10015160Til tross for all forhåndsomtalen har ikke flyvertinnene i serien, som utspiller seg på 60-tallet, blitt den seermagneten i USA som det var spådd.
Seertallet har rast fra uke til uke siden premieren, og søndag var det i underkant av seks millioner som fikk med seg episoden. Dermed ligger responsen på omtrent samme nivå som «Frustrerte fruer (Desperate Housewives)» har dalt til syv år etter at de gikk på lufta første gang.
- Setter sjøbein
En rekke medier spekulerer i om «Pan Am» vil bli tatt av skjermen, mens andre mener det bare er snakk om å gi flyvertinnene litt tid til å etablere seg. Ricci tror ikke overraskende at seertallet vil ta seg opp.
- Vi holder fortsatt på å sette sjøbein og finne den rette tonen. Og vi har nok ikke ennå funnet ut hvor langt vi kan strekke komedien og dramatikken. Dette er den første sesongen, og mange andre serier opplever akkurat det samme, sier Ricci.
Elise Tingulstad Nore og Mette-Marit Sakrisvold jobbet som flyvertinner i Pan Am på 60- og 70-tallet. I kveld samles de sammen med en rekke andre tidligere Pan Am-flyvertinner for å se premieren på TV 3-serien «Pan Am».
![]()
Flashbacks, SQ777? :colgate:
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.