Pilot klager på kollegaer...

Status
Not open for further replies.

CFN_001

ScanFlyer Blue
Pilot klager på kollegaer...

http://www.vgtv.no/#!id=41907


Sies dette noe om nivået på enkelte flyselskaper, eller er det en slik linje i de fleste selskaper tro? At Piloter har seg med kabinbesettningen og motsatt? Det kan jo fort ende som ekteparet vi så i BBC mockumentaren "come fly with us".
 
Re: Pilot klager på kollegaer...

Regner med denne saken dreier seg om enkeltindivider og ikke hele enkeltselskaper.
 
Re: Pilot klager på kollegaer...

Regner med denne saken dreier seg om enkeltindivider og ikke hele enkeltselskaper.

Enig i det. Den handler vel heller ikke om piloter som gruppe eller luftfart som område. Men det er klart at sånne episoder er negativt for både selskapets og yrkesgruppens omdømme.

Likevel er det vel sånn at mennesker har seg med hverandre. Og mye av den tiden de ikke har seg med hverandre, tenker de på eller snakker om å ha seg med hverandre. Så så veldig sensasjonelt er det jo ikke. Dette er vel heller en historie om en veldig uheldig og klønete pilot med dårlige holdninger som tilfeldigvis har fått kringkastet skitpratet sitt ut til hele verden.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top