• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

OSL - 8/10 1998

Tenkte å legge ut et par snutter fra Fornebu´s siste dager på 12 minutt hver ca, og lurer på om å legge på noe musikk eller ikke. Noe meninger/ preferanser i så måte, om det pleier å være et løft, eller enerverende, bedre med lyden fra fly og flyplass uten forstyrrelser ?

Cut the crap. Nix musikk, det blir sjelden bra uansett tema. Flylyd på flyfilm!
 
Så akkurat at jeg hadde lagt ut en filmsnutt fra OSL´s første dager på Youtube for noen år tilbake, hadde helt glemt den

Suverent:)

Forøvrig er det litt spesielt å se OSL anno 1998 og hvor likt alt er pr. i dag. Uten at jeg syns flyplassen i dag bærer preg av å være en arkitektonisk eller interiørmessing grell plass. Den holder seg godt, så noen må vel ha gjort en god jobb her.
 
Back
Top