Onsdag i Mjøndalen

fluxie

Flyprat fusentast
Medlem
Onsdag i Mjøndalen

God morgen mine medforumister!
Der Someone i går kunne melde om ett lite dryss i Asker, kan jeg melder om større mengder enn det som har kommet i natt her i Mjøndalen.
Litt måking ble det her i dag. Nå er hjemmekontoret åpnet, ungene på sine respektive institusjoner, og kona skal ha hjemmestudier(som vanlig).
I dag skal man være paneldeltaker ett webinar med ca 160 tilhørere, så det blir spennende! Godt er det også å se at produksjonen i vår lille sjappe har startet greit denne onsdagen!

Ønsker alle en flott dag!
 
Re: Onsdag i Mjøndalen

God morgen fra Hvalstad. De 5-6 cm med snø som kom i natt er måket, barna er levert og dagens første mailer er sendt ut i verden. Dog ikke umulig det må måkes litt mer senere i dag. Litt oppstykket og sen jobbing i dag, på grunn av et Teamsmøte med kolleger i Sambandsstatane ikke var mulig å få til innenfor de få timene vi samtidig er på jobb. Ellers tikket det inn melding fra Asker kommune i går, så da kunne jeg stille meg i vaksinekøen, dog med et «nei svar» på samtlige risikofaktorer er det nok enda veldig lenge til jeg får selve innkallingen. Ha en fin dag
 
Re: Onsdag i Mjøndalen

Morn fra Kolsås. Laver ned ute, så burde vel prøve å finne frem skiene en rundt før plussgradene kommer snikende på fredag. Kjekt at sjefen oppmuntrer til å logge av for litt frisk luft midt på dagen
 
Re: Onsdag i Mjøndalen

God onsdag fra gjemmekontoret.

Trodde det skulle bli kaosdag, men foreløpig ser det greit ut. Mest pga. et forsinket tog. Men da forskyver det seg selvsagt til i morgen.

Ellers blir det stramingkonsert i kveld med Mick fra Smokie. Blir moro :)
Bare litt teit at den er akkurat samtidig om de evt. ringer fra Hamar, men den risken får man ta.

Ha en god en :)
 
Re: Onsdag i Mjøndalen

G'morgen. Fortsatt kaldt, 7 blå, men solen tar vel knekken på dem etterhvert.

Vanlig arbeidsdag, ikke annet spesielt på programmet enn litt kokkelering av bikkjemat. Det er alltid populært. ;)
 
Back
Top