Ola Giæver starter flyselskap - FlyViking diskusjonstråd
Overrasket?
Hva skjedde med den NRK serien kommer det ikke flere deler?
Overrasket?
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Hva skjedde med den NRK serien kommer det ikke flere deler?
Overrasket?
Virker som janteloven er død i Norge.
Vi er gode på å heie frem folk som prøver å skape noe, selv om de gjør det litt uortodoks!
Godt å se!
Det blir artig å følge med når de kommer i gang da. Hvor skal de fly og hva blir prisene?
Ikke korrekt, snarere omvendt. WGH er handlingagent, og Avinor er underleverandør på rampsiden.Eneste lufthavnen hvor Avinor selv står for handling er LYR, og der benyttes det også enkelte underleverandører til f.eks innsjekk, cleaning
"Go2Gate
Dette er pr nå vår eneste billettype. Det er ikke bagasje inkludert i denne billetten, kun håndbagasje. Billetten er ikke- refunderbar og kan ikke endres.
Bare bestill, betal og Go2Gate, enklere kan det ikke gjøres !"
Artig fremstilling.
Så man kan altså ikke ha med seg større kofferter/bager? Eller skal man drasse disse med seg gjennom sikkerhetskontroll og ut til flyet selv?
Bare dra og dra... :stir"Go2Gate
Dette er pr nå vår eneste billettype. Det er ikke bagasje inkludert i denne billetten, kun håndbagasje. Billetten er ikke- refunderbar og kan ikke endres.
Bare bestill, betal og Go2Gate, enklere kan det ikke gjøres !"
Artig fremstilling.
Fly uten innsjekket bagasje ! Du kan ta med 1 stk. handbagasje inntil 8 kg (55cm x 40cm x 23cm) i kabinen.
I tillegg kan man ta med en håndveske eller PC-bag inntil 2kg (25cm x 33cm x 20cm).
Og hvordan skal de få maskinen i trim med helt tomt bagasjerom hvis de har god fyllingsgrad? Alltid fly rundt med ballast?
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.