Nye SAS-reklamen (Jan 2013)

WTF: hvorfor får hun reise alene uten UM mappe- er det slik SAS tar vare på barna som reiser alene??
 
Ser ut som taxi hjem etter flyturen er inkludert i billetten til SAS. Stemmer det?
 
Pjokken
Re: Nye SAS-reklamen (Jan 2013)
WTF: hvorfor får hun reise alene uten UM mappe- er det slik SAS tar vare på barna som reiser alene??

Ha ha ... det er jo ikke hun som er fysisk ute og reiser da!! :lol:
 
Fikk litt dejavue av denne tråden, erindrer at den forrige skle ut noe lignende som denne..

Anyway, Someone, har du ikke klart å fått med deg denne reklamen tidligere??

YOU make me proud! :-)
(Da har du muligens noe annet å bedrive tiden med, fremfor å se på (idiot)boksen og nielsen dette forumet...)
 
Nei og nei denne var veldig villedende, tror jeg må kontakte forbrukermyndighetene her ass :D Og barn i pysjen? :old Mora burde hatt besøk av barnevernet. Her må SAS virkelig skjerpe seg...:stir :drink
 
Gjentatt latterliggjøring av enkeltmedlemmer av dette forumet er vi kanskje litt for gamle til å drive med? innmari morsomt er det ikke.
 
Last edited:
Kult, da har de fulgt mitt forslag på mysasidea om å promotere ungdomsbilletten :) About time!

Akkurat ungdomsbilletten har jeg lurt på hvorfor de ikke har promotert tungt tidligere. Muligens gir den ikke tidenes yield, men den er virkelig en studentvinner. Og dagens student er morgensdagens osv.

Godt forslag, Polaris!
 
http://forum.flyprat.no/showthread.php?t=94700

Det ser ut som det var noen som skjønte poenget med reklamen
Bronseløve i Cannes



Vi er så stolte over at vi vant bronseløve i verdens største reklamefestival, Cannes Lion, at vi ønsker å dele filmen med deg. I filmen "Pappas jente" fokuserer vi på at våre kunder ønsker minst mulig problem med reisen, at reisen går på skinner og at man kommer frem i henhold til planen, dvs. akkurat slik vi vet du ønsker.
 
Ah, herlig å se den igjen! En av de beste norske reklamene som er laget i fjor - og definitivt en av SAS sine beste.
 
Back
Top