• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Ny Vær Radar tjeneste

Replying to Topic 'Ny Vær Radar tjeneste'

Ny og ny... Met.no sin nedbørsradar har da vært tilgjengelig lenge... :sarc
 
Replying to Topic 'Ny Vær Radar tjeneste'

Kenneth har rett... vi har hatt værradar tilgjengelig fra met.no (og via ippc) i årevis. Gjorde et lite søk på met.no og såvidt jeg kan se ble tjenesten gjort tilgjengelig i februar 2002.

De har bygd ut radarnettet siden den gangen, økt frekvensen på oppdateringene og laget mer fancy grafikk, men tjenesten har vært der leeeenge :D
 
Replying to Topic 'Ny Vær Radar tjeneste'

Ble nok mer synlig når IPPC fornyet sidene sine. Det har vert ukjent for mange at dette har vert mulig å finne på IPPC.
 
Back
Top