• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Noen som kan hjelpe?

DonRuud

ScanFlyer Silver
Hvorfor går det ikke an å sjekke inn og velge sete på nettet på BA fra OSL til LHR? Noen som vet hvorfor?
 
Sannsynligvis fordi man reiser ut av Schengen. Det er jo det samme med SAS fra UK. En får ikke sjekke inn på nett der heller.
 
Det går da fint. Sjekket inn online på BA for en flyving OSL-LHR senest for ett par uker siden.
 
Du kan først sjekke inn 24 timer før avgang. Er du for tidlig ute? Har ikke hatt problemer med dette tidligere.
 
Nei, var ikke for tidlig ute. Hadde connection til LAX og fikk beskjed om at man ikke kunne sjekke inn LHR-LAX hvis man ikke sjekket inn første leg, og første leg lot seg ikke sjekke inn. Ringte kundeservice og fikk beskjed om å møte opp på flyplassen fordi nettincheck ikke var vanlig:rolleyes:
 
Det er nok bare handling agenten på OSL som ikke har åpnet maskinen for sjekkinn ..
 
Back
Top