Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Heisann
Knallfine bilder! Hva gjorde alle disse her samtidig, var det passasjerbytte på cruiseskip?
Heisann
Knallfine bilder! Hva gjorde alle disse her samtidig, var det passasjerbytte på cruiseskip?
Det stemmer750 pax ut, og 750 nye inn.
Nå er ikke alle disse bildene tatt i går søndag 1. juli. Det var 5 stk fly involvert i bytteoperasjonen på M/S "Costa Voyager". De var forsøkt spredt litt tidsmessig for å få det hele til å gå smidigst mulig i tillegg til øvrig rutetrafikk. Det var E190(F-HBLI), A320(F-GKHK), B737-800(D-ABBY), B737-300(F-GIXO) og A319(D-ASTA). De andre flyene er enten inne av andre årsaker og noen var her tidligere i uken(e). Men det var uansett en meget flott serie!:up:
Ja, jeg ref. så klart til de som var fra CDG.![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.