• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Martinair Cargo med OSL rute

Someone

Moderator
Medlem
Martinair Cargo starter en rute fra OSL fra 15 august. Til AMS, før fisken sendes videre slik jeg forstår

f6a11d658eaf5b2ebfa89877bb36fcb9.jpg
 
Hvis jeg ikke tar helt feil, så blir det ORD-OSL-AMS, den kommer inn fra ORD og da sikkert med litt gods, og så tar den med seg litt stæsj for videre forbindelser ex AMS. Kan bli en killer god løsning for en del fisk. Med ferdig bygde paller ex OSL, så er det kjapp transfer på AMS.

S
 
Ser ut som denne i går kom opp fra AMS. Nattstopp på OSL også videre til VCP i morgen. Istedet for den vanlige ORD-OSL-AMS routingen
 
I følge et innlegg på Facebook gikk siste avgang til Martinair i dag. Gikk ruta så dårlig?
 
Er vel sånn som alt annen innenfor laksebransjen. De fikk 10 øre billigere rate ut fra Madrid, London eller Frankfurt. Da var det plutselig ingenting igjen i den maskinen.

Ellers så var de lei av at man ble lovet gull og grønne skoger, også kom bare halvparten av gullet og bare ett lite skogholt....Da flytter man en annen plass.
 
Back
Top