• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Lufthansa SENATOR 6-leg-runs

Fnate

ScanFlyer Ununoctium
Medlem
Nå som halve forumet snart er Senatorer burde vi få en tråd med snedige 6-leg runs før 30.11.2024.

Forslaget her hjemme var OSL-MUC-FRA-CPT i First. Vet ikke om det ble så best.

Det må finnes noe bedre? AF/KL hadde noen supre OSL-CDG-AMS-KRK returns i business for ikke så mye penger (om enn ironisk irrelefant her).

Så jeg foreslår en tråd for forslag som er bedre enn dem jeg fikk her i heimen
 
Last edited:
Polen er fortsatt vår venn. Men sliter med rimelige i EB-klasse.

70f6ceaf22b5107b72c5aa59582674ef.jpg


19995e1c175dc8aac27e6ab7cffc24f7.jpg
 
Last edited:
Stavanger/Bergen til Athen via FRA og MUC kan og være et alternativ hvis en vil jafse alle 6 legs på en tur, men ikke råbillig på datoene jeg sjekket.
 
Har lekt litt med KEF også, typ BGO-MUC-FRA-KEF-FRA-MUC-BGO; KEF-FRA går også på natten (00-06 lokale tider) så man kan klare alt på < 24t uten overnatting[emoji41][emoji38]
 
Heisann!

FIkk beskjed om at jeg må i et møte på Malta i slutten av mnd, og da får jeg fyrt av i hvertfall 4 legs med LH bare på den. TRD-OSL-FRA-MLA og hjem MLA-FCO-MUC-TRD. :)

De to siste legs tenker jeg blir en par dager på Oktoberfestival i Munchen med direkteflyet fra TRD.

Kim
 
Back
Top