• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

DY LN-FGG - status

Kan det være fordi de som egentlig skulle hatt det linjenummeret skulle hatt Wifi men nå som Flyr skal ha det så blir det fortsatt montert boks selv om Flyr enda ikke har noe Wifi avtale?
Er vel ikke noen wifi boks på de andre Max flyene som skal til Flyr utfra bilder på nettet.
 
Er ikke videre lett å finne ut av om maskinen egentlig var tiltenkt noen andre. ALC/Flyr er oppført som opprinnelig mottaker på alle produksjonslister jeg har sett.
 
Klar for jomfrutur ...

6abea9a3b991ecc3c5f7231395df4729.jpg
 
Var malage. Med Roma og stavanger mandag.
EDIT: nattstopp stavanger.
Sent fra min SM-A526B via Tapatalk
 
Last edited:
Så denne på OSL i dag og observerte at denne har "787-style" beacons. Første gang jeg har sett på en 737. :)
 
Back
Top