• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Litt hjelp til bonusreise.

SudCaravelle

ScanFlyer Rusty
Medlem
Jeg er litt frekk og ber om en hjelpene haand her for dere med oversikt/tools.

Jeg har faatt booket noen greie bonusbilleter i business med LH for noen turer mellom Oslo og Dubai.

En tur jeg oensker litt hjelp med er: OSL-DXB 28 Juli, stemmer det at det er null foreste klasse ledig samt kun OSL-MUC-DXB ledig i business paa alt som er av *A?

Jeg har booket OSL-MUC-DXB, men kunne tenke meg en dagflight av komfort og nerdegrunner.

Hvis noen av dere finner noe - kan jeg da ringe SAS og si - den vil jeg ha?

Takker igjen.

SC
 
Ser ikke ut til at det er annet enn MUC-DXB i C den dagen nei. Neste dag er det ledig med Austrian i C på VIE-DXB (avgang 13:20 fra Wien den 29. juli). Ingen ting i F, LH Group har jo som kjent skrudd igjen F-krana pga. utstrakt bruk av kjøpte miles.
 
Back
Top