• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Korttransaksjon Lufthansa

Doll

ScanFlyer Blue
Jeg rynket litt på nesen i dag tidlig da jeg sjekket nettbanken min.
Grunner er at jeg booket 3 reiser til høsten med Lufthansa i forrige uke.
Men da jeg sjekket kontoen min i dag tidlig, er pengene for alle billettene komt tilbake på kontoen :8:
Billettene er kjøpt på Lufthansas hjemmeside og det ble brukt et vanlig Visa bankkort.
Noen som har opplevd det samme, og har jeg noe å frykte??
 
Re: Kort transaksjon Lufthansa

Har du vært på Lufthansa.com og tasted inn referansenummer for å se om bookingen din fremdeles ligger inne? Hvis de ikke har kansellert bookingen din tror jeg ikke du har noe å frykte, men jeg ville kanskje spurt dem for å være på den sikre siden.
 
Re: Kort transaksjon Lufthansa

Når du bestilte ble summen reservert. Reservasjonen har nå da sansynligvis forsvunnet, og det tar nok ikke lange tiden (alt mellom 5 minutter og 5 dager) før beløpet blir trukket "på riktig måte".
 
Back
Top