Re: Konkurransetråd: Hvilken flyplass (del 2)
Dubai (DXB)?
Dubai (DXB)?
Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Dubai (DXB)?
Hong Kong?
Hmm. Hvis vi forutsetter at Emirates og Qantas er på ordinær ruteflyging begynner det og bli begrensede muligheter. Tokyo kunne vært et alternativ, men jeg synes det ser litt mer australsk ut. Prøver på Melbourne.
Jeg får bare «upload failed» når jeg prøver å legge inn bilde, så oppgaven er fri.
MEL er helt rett. Bildet er tatt fra Air New Zealand-loungen.
India ville være logisk. Går for Delhi.
Ihvertfall underlivet på ett. Er det ikke en A330, da? AMS er selvfølgelig rett.Er det ikke på AMS de har et halvt fly innendørs like ved togstasjonen?
Ihvertfall underlivet på ett. Er det ikke en A330, da?
Nix, både understellet og motoreninntaket som står rett ved siden er fra DC10. Skroget er en DC9.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.