• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Klatret Mt Agung?

staale

Born to run
Har planer om å klatre denne vulkanen neste sommer og har allerede begynt forberedelser, med trening på Elixia og tur til Skomakarnibbå :-)

Er det noen her som har klatret dette fjellet og har noen gode råd og tips? Har lest litt på Tripadvisor, og der frestiller enkelte turen som knalltøff, livsfarlig og stupbratt. Men så får jeg ikke det helt til å rime med at dette virker være en tur som ørti operatører anbefaler. Nå skal det også sies at Tripadvisor har omtaler av turen til Preikestolen som får den til å høres enda verre ut, og den er jo ingenting for normale folk med godt fottøy.

Hadde satt pris på om noen hadde erfaringer de kan dele, evt om noen tar turen før vi selv skal neste sommer. Så skal jeg love å gi en tilb mld selv i neste års trip report :-) Uansett om vi når toppen eller ikke ;-)
 
Back
Top