• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Innsjekk CO

sukram

ScanFlyer Gold
Ja, jeg vet det er feil forum, men jeg trenger et svar litt kjapt.

Ved innsjekk på CO online får jeg spørsmål om: "Does the full name on your travel document photo page appear as Mitt navn", altså mitt navn uten mellomnavn. Spørsmålet er enkelt, trykker jeg ja og ignorerer at mellomnavnene mine ikke er med eller trykker jeg nei?

Takk for svar!
 
Den er flyttet, men med redirect-link på flyforumet i 2 timer, slik at den nå faktisk vises to steder. Håper du har forståelse for at vi ikke kan tillate "hastetråder" på alle mulige temaer på "flyforum", bare fordi den delen er mest besøkt. Jeg er sikker på at du vil få svar på "Reiseforum" også.
 
Hvorfor vil du trykke 'ja' hvs det ikke matcher? Da risikerer du bare å skape trøbbel for deg selv. Har ikke sjekket inn online med CO internasjonalt, men regner med at du vil få en popup hvor du fyller inn navnet som det står i passet. Dette går da med APIS-meldingen til amerikanske myndigheter.
 
Back
Top