• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Innfører ny luftromsorganisering for Vestlandet/Trøndelag

LN-NGT

ScanFlyer Blue
Innfører ny luftromsorganisering for Vestlandet/Trøndelag

Avinor har besluttet å innføre en ny luftromsorganisering for store deler av Vestlandet, Møre og Trøndelag.

- Hensikten med omleggingen er å øke flysikkerheten, sikre tilstrekkelig kapasitet i luftrommet, standardisere og effektivisere tjenesten, samt videreføre en god miljøprofil for lufttrafikken samtidig som en forventer vekst i trafikken, sier flysikringsdirektør Anders Kirsebom i Avinor.

http://www.avinor.no/lufthavn/trond...R_TIL_RETTE_FOR_ØKT_LUFTRAFIKK_&id=181-157887
 
Back
Top