• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Hvs gjorde Jet2 i Oslo 2. feb?

peace

Newcomer
Hei alle sammen :)

Kan noen fortelle meg hva Jet2 gjorde på OSL i går, og hvilken maskin som fløy ruten? Mener jeg så den skulle til Tenerife. Noen charterselskaper som har begynt å benytte seg av dette selskap?
 
Re: Jet2

For meg ser det ut som en enkelt charter til Tenerife for den kommer vist tilbake over helga ellers ser ikke jeg noe mere, men er sikkert andre som kan svare bedre på det.
Ifølge flightradar 24 så var det G-LSAM Boeing 757-204 i Jet2 Holidays/Allegiant Air livery som var innom.
 
Re: Jet2

Tror det er Shell charter..:)

Alle de ansatte i Shell, altså sjefene i Shell Norge altså Retail :)

Er på kurs på Tenerife, deriblant en av mine sjefer er med..;)
 
Tilbake igjen i kveld, men den stoppet i Glasgow på returen.

Shell hadde også en Thomas Cook 757-200 i kveld.
 
Back
Top