• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Hvor blir bildene av fra OSL? HALLO!!

ENGM 911

ScanFlyer Rusty
Medlem
Det har vært lite publiserte bilder fra OSL siste uke. Oppfordrer dere herved til å hive på seg "tangojagera", varme opp "gulrøttene" lade opp batteriene og komme seg til lufthavnen. Det kommer faktisk spennende metallrør der nesten hver dag, hvem fikk forresten foreviget Gulf Air?
 
Har masse liggende, men godværet de siste dagene har gjort at jeg ikke har villet sitte inne å redigere....kommer sikkert noe denne uken, da det er spådd en del regn og grått :)
 
Back
Top