• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Hva nå Krohn Air? Og kven tek evt over MOL-TRD?

Re: Hva nå Krohn Air? Og kven tek evt over Mol-TRD?

Ser de skal bruke -300 på ruten. Har TRD trafikk med -300 pr i dag? Ser KSU maskinen i alle fall i dag går med -103.
 
Re: Hva nå Krohn Air? Og kven tek evt over Mol-TRD?

Morgen og ettermiddag mandag-torsdag og ettermiddag fredag. Med andre ord omtrent samme program som Krohn hadde.
I frekvens er det identisk med Krohn Air. Skiller 30-40 minutter på tidspunktene. Litt senere avganger på morgen og litt tidligere på ettermiddag.
Mandag morgen kommer det inn en WF kl 0725 fra BGO og går videre til TRD kl 0745. På mandag, tirsdag og onsdag blir det nightstop med to WF, der en går til TRD og en til BGO påfølgende morgen. 2040 fra MOL til BGO utgår og blir erstattet med 1830ish med samme fly som kom fra TRD.
Edit: Søndagsruta er borte. Flere mnd siden. Ifølge lufthavnsjefen er det håp om at den kommer tilbake i løpet av høsten.
 
Back
Top