God morgen fra Ris. Nå skal Fiat`n vaskes ut og innvendig før det blir italiensk biltreff i regi av Alfa Romeo klubben. Skal se det blir tid til en flyprat også...er jo flere her inne som setter lidenskap høyt når de er på veien. Ha en herlig lørdag du også.
God morgen fra Tjøme. Pent, men litt vind her i dag. Mulig snakk om en tur på vannet, så det blir nok da med seil. Til noen venner i kveld for litt mat, fotball og god drikke. Og fordelen med at kona er på tjukka er at jeg har sjåfør [emoji13] Ha en fin dag
God morgen fra øverst i Groruddalen - det blir en solskinsdag denne lørdagen også - VG skriver at Gardermoen går tom for vann i løpet av 60 dager - da er det bare å danse "Regndansen" så det ikke skjer.
God morgen fra Gullstua på ARN. Straks hjemover i en CRJ på første rad. Fint opphold og fint vær. Dog noe kluss på hotellet. Hotellet hadde ryddet bort toalettsakene våre i går kveld når vi kom tilbake fra sentrum. Dog hang tøyet vårt igjen, så litt rart. Etter tre telefonsamtaler med resepsjonen kom de fortsatt ikke tilbake med toalettsakene. Da gikk jeg ned og det ble mer fart i sakene, også fordi det var medisiner som var borte. Resepsjonisten ringte da sin sjef og plutselig ble alt levert!
Etter frokost i dag hadde nøkkelkortene sluttet å virke! Så ny tur i resepsjonen. Kanskje ikke flyplasshotell er vant med gjester som bor to dager? Hehe!
Ha en fin dag med toalettsakene i orden!
Skyet opphold på denne kanten, men alt i alt grei temperatur.
Her finnes det egentlig ikke særlig med planer for dagen, foruten å plante øynene på TVen for en 2-3 fotballkamper av ymse slag utover dagen. Satser hardt på engelsk, kroatisk og trøndersk seier i dag, i så fall skulle helgen være reddet.
Får se om lysten blir såpass at man fyrer i vei en liten trimtur før den tid, tror man hadde hatt godt av den slags også....