• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Heavylift Cargo Airlines - Kjevik 22.07.2011

ThePlanespotter1

ScanFlyer Silver
Det står på avinors sider at Heavylift Cargo skulle lande på Kjevik 10:55, men det står ikke at den har landet. Det står heller ikke når den skal dra. Står at den skulle komme fra Bergen.
 
Hvor er LN-GBM når man trenger ham???

Mistenker dette for å være en feil, da det ikke er satt opp noen avgang igjen.

BF:cool2
 
Det stod at Heavylift Cargo Airlines skulle ta av mot Bergen fra Ålesund 09:30, men det står ikke noe status! Og så skulle den til Kristiansand fra Bergen 10:00 og til Shetland fra Bergen klokken 12:00. Det kan ha vært to stykker på Flesland!

Det kan være noe galt, eller så har ikke flyet tatt av fra Ålesund eller noe
 
Last edited:
Noen som hvet hvilken maskin dette er? Står at det har vert to Heavylift Cargo på flesland i dag
 
Last edited:
HeavyLift Cargo la ned i 2006 og jeg kan ikke se at koden er i bruk naa. Det er nok bare noen som leker med systemet eller bruker koden til et smaafly av noe slag.

I begge tilfeller skal denne flighten ikke staa paa den 'offentlige' siden.
 
Hvor er LN-GBM når man trenger ham???
BF:cool2

Ja si det? :8:

Det er ikke alltid like lett med småselskap å finne ut, da samme koden gjerne er knyttet til andre selskap. Er vel mulig å "dobbeltbooke" en kode så lenge selskap ikke opererer i samme verdensdeler?

Det er en del jeg har gått glipp av nå, får skylde på ferietiden. ;)
 
Back
Top