• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God torsdag frå Kuala Lumpur!

Re: God torsdag frå Kuala Lumpur!

God kveld fra Bergen. På vei hjem fra rosevin på taket til Zakken, eller hvordan nå Bergenserne skriver det.

Mornings fra Oslo, hvor man er aktiv på flere fronter. I motsetning til møbelselgeren i Enga har jeg nå levert inn min oppsigelse. Så da blir det å bytte bransje fra solenergi og silisium til olje på havets bunn til høsten. I kveld blir det å benke meg foran TVen for Tyskland-Italia. Satser på at Tyskland ordner dette :cheers:

Fra miljøfrelser til miljøsvin? Velkommen i klubben, livet som svin er herlig.:colgate:
 
Re: God torsdag frå Kuala Lumpur!

God kveld herfra, kan bare konstatere at Italia vant fortjent i kveld, selv om jeg nok var forberedt på et annet resultat.

Gratulerer med ny jobb, Someone!

Take care
 
Back
Top