G'morgen fra Alpharetta. Her blir det som vanlig sol og 25 grader ....
Blir nok litt braak idag, ettersom det kommer noen haandverkere som skal fikse en sprekk i grunnmuren .. tviler paa at det gaar stille for seg. Men heldigvis har man BOSE ...
Da er Metallica-konserten over og jeg har helt sikkert diagnose hjerneskadd for øyeblikket.
Masse mat og drikke først med en kollega som er offisiellt plagsom med alle mulige rare spørsmål og så inn på tribunen for å høre på musikk.
Satt og digget til musikk jeg trodde var Metallica, men det viste seg å være oppvarmingsband..
Uansett, dette er ikke min type musikk og billettene var gratis så det får bare ligge i bunken av ting jeg strengt tatt ikke behøver å høre igjen.
Satt og digget til musikk jeg trodde var Metallica, men det viste seg å være oppvarmingsband..
Uansett, dette er ikke min type musikk og billettene var gratis så det får bare ligge i bunken av ting jeg strengt tatt ikke behøver å høre igjen.
Jeg driter langt i Metallica, men det gjør litt vondt i diehard-fan-hjertet mitt når folk er så nonchalant til en opplevelse mange ville solgt sjela si for å få :skep Ikke no galt med at du går, men det finnes sikkert de som tar seg nær av slikt skriveri. Om noen omså fikk kastet etter seg billetter som var vanskelige å få tak i til en Queens of the Stone Age-konsert, gikk på konserten og deretter ikke kjente igjen bandet hadde jeg blitt i harnisk Eller for å dra det til flyverdenen, tenk å få være med på siste reis med concorde for så å gå av og spørre hva flytypen heter
Opplevde også på konsert med nevnte band for noen uker siden, mot slutten av konserten. En jente like ved ropte "Rockin' All over the woooooorld!!!!" Før hver eneste låt. Da de faktisk spilte låta, tok det halve introen før hun kjente den igjen - og den intronen kan man om man er fan
Også skal jeg ikke nevne at onkelen og tanten min var på Springsteen i Bergen i fjor, og gikk før det var slutt, fordi "det var ikke noe bra", mens jeg satt her og leste setlistene på nettet, og skulle mer enn noen gang ønske at jeg var i Bergen - og det skal litt til
God dag fra Nakhodka. Her blåser det som f*** i dag (eller Syklon som det kaller det her ). Første skikkelige dag på ny jobb, og her går det i hundre. Vinteren har ikke helt sluppet taket, men det skal være like før, så dag kommer vel våren på en mandag og sommeren et par dager etterpå i følge de lokale. Ikke ulikt midtvesten i USA i så fall.