• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God onsdag

Henshaw

Galley Slave
Medlem
Sjeldent man er tidligere ute enn både EB og diverse folk med morgenfugler av arvinger, men slik ser det ut til.
Den kommende arvingen vekker ikke meg enda, og slik kan det helst fortsette i en del måneder til. Tur til sykehuset etterpå for en photo-shoot, og innimellom den spenningen burde man nok jobbe litt også
 
Mornings fra Hvalstad. Fornøyd med at julenissen i går kom en en WF E2 modell i 1:100. Ellers ser kalenderen akkurat passe ut til at det kan bli en løpetur i lunsjen. Ha en fin dag
 
God morgen fra Cape Town.

Radisson Red leverte ikke til frokosten i morges.
Fra bestilling av frokost til eg forlot frokostbordet gikk det 45 min, og da var ikke maten levert.

Så dagen kan kun bli bedre, og det blir den nok.

Vårlige hilsener fra sørlige halvkule.


FQTV
 
God morgen fra Lillestrøm. Her må man klare seg med en arm og det gir litt utfordringer. Noen timer søvn ble det halvt sittende. Når jeg først var så klønete å snuble og falle fikk jeg god hjelp overalt. Ha en fin en! :)
 
God morgen fra Lillestrøm. Her må man klare seg med en arm og det gir litt utfordringer. Noen timer søvn ble det halvt sittende. Når jeg først var så klønete å snuble og falle fikk jeg god hjelp overalt. Ha en fin en! :)
God bedring! Husk du får igjen feriedagene som sykemeldt!

God morgen fra Oslo. Fortsatt litt pusling med eksamensoppgave så får iallfall tiden til å gå

Sent fra min SM-G950F via Tapatalk
 
God morgen fra Lillestrøm. Her må man klare seg med en arm og det gir litt utfordringer.

God bedring! Snublet barn skyr naturen, så dette er nok heldigvis siste gang :)

God morgen fra Lillestrøm. Hjemmekontoret startet tidlig i dag, så mye er allerede gjort. Tipper det blir tid til en liten rusletur i dag, og så jobber jeg litt med å se etter om man kan lage noen overraskelser til Zoomlebordet neste uke.

Ha en fin en
 
god dag fra gjemmekontoret. Stressolainendag i dag. Rart hvordan det er kjempelite en dag, og kjempemasse en annen dag.

I kveld blir det konsert for første gang.... i år? Skal bli gøy å se Mick Mcconnell (Smokie) gjøre soloshow, dog bare via internett. Tror KANSKJE det blir en liten midtukesdruesmudi til det (Artisten selv har stått for drikkepress allerede)

Ha en god en :)
 
God bedring! Snublet barn skyr naturen, så dette er nok heldigvis siste gang :)

God morgen fra Lillestrøm. Hjemmekontoret startet tidlig i dag, så mye er allerede gjort. Tipper det blir tid til en liten rusletur i dag, og så jobber jeg litt med å se etter om man kan lage noen overraskelser til Zoomlebordet neste uke.

Ha en fin en[/QUOTE

Hehe, ja det kan du si. Tusen takk!
 
God morgen fra Ullevålseter-kontor. Gikk via Frognerseteren i dag så dette blir en lang fin tur. Hører på lydbok (ganske high tech til meg å være) og "Skogsmatrosen" er herlig.

Laks i kveld - nyt dagen.

7C967864-C8AA-4AA8-BC3C-AF9EE41E0C0F.jpeg
 
G’moorgen! Sånn omtrent kjøleskapstemperatur ute, så frisk morgentur med bikkjene.

Apropos kjøleskap, så fikk vi levert et nytt slikt i går. Det gamle måtte byttes ut og vi fant en kjempedeal på et returnert skap i klassen ‘beist’. Var litt nervøs for at det ville passe i ‘hullet’, og det gitt på det berømte ....håret .... ;)

En del småting som må gjøres før Thanksgiving, som er i morgen, men ikkenoe uoverkommelig. Blir plenty tid til en formiddagslur.

Nå frokost ....
 
God ettermiddag. Da stempler jeg ut etter 9 timer «på»... Italiensk på menyen og i glassene i kveld. Ha en fortsatt bra onsdag...
 
Sjeldent man er tidligere ute enn både EB

Han har blitt sløv i det siste.

Forøvrig god ettermiddag også. Har i noen år grodd litt mose på det lille taket utenfor stuevinduet mitt, og har lenge lurt på om det evt. skulle fjernes.
Nå lurer jeg ikke lenger. Skvatt dog littegrann av at det plutselig stod noen utenfor vinduet mitt. Jeg bor en etasje over bakken.
 
God ettermiddag fra sør. Siste offisielt trengte eksamen ble levert for halvannen time siden, så nå er det bare å vente på å få papirer i posten på at man har oppnådd noe. Videre får man vel begynne å søke etter de ikkeeksisterende jobbene der ute, og håpe Hamar ringer i 21-draget i kveld så det med jobbsøking ikke er så farlig likevel.

Etter den ble levert har jeg nå sittet i halvannen time og stirret på skjermen og ventet på at HLV Uglen skal løfte bort siste del av vestre brokar på Varoddbrua i Kristiansand, men de snikene venter til det er mørkt så man ikke får sett noen ting på strømmen, makan.

Ha en fin en
 
Last edited:
God ettermiddag fra Forus. Her blir det å jobbe kveldsskift i dag og i morgen. Jeg tenker det er helt ok det. Med tanke på at vi overtar hus på fredag så er det greit å sitte her å roe ned litt før flyttestyret starter. Må sannsynligvis prøve å få pakket noen esker før jobb i morgen. Vel vel.
 
Back
Top