• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God Morgen Norge, ut å pendle igjen...

Re: God Morgen Norge, ut å pendle igjen...

Vel ombord i en CRJ900 til PHX--i first class vel og merke. Ferien er snart over, men først noen dager i NC!

Edit: De separer faktisk first og coach valet bags--plusspoeng!
 
Re: God Morgen Norge, ut å pendle igjen...

Ughh. Trøtt som en strømpe på BOO, og da var det siste jeg ville høre var at WF856 var kansellert. Nå blir det i stedet enda halvannen times venting, og så EVE i stedet for, og deretter en time i flybuss. Om jeg ville dit hadde jeg booket det selv!!! :(
 
Re: God Morgen Norge, ut å pendle igjen...

God morgen fra Aitutaki. Man blir ikke lei av å våkne opp til utsikt over lagunen fra senga. Men idag er det slutt, har vel to timer på å dusje, spise frokost, pakke kofferten og sjekke ut. Om det blir tid skal jeg også sykle til nærmeste butikk for å få tak i en t-skjorte med "Auitutaki" på.

Skal i formiddag ta Air Rarotongas 340, Saab altså, tilbake til Rarotonga.
 
Back
Top