• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God morgen fra Rørosbanen

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
God morgen fra Rørosbanen

Vy 04:19 er klar til avgang og da er dagen allerede godt i gang. God plass enn så lenge. Ha en bra onsdag når du våkner!
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

Mornings fra Molboland. Heller ikke i dag sover vi bort dagen. Planen i dag er en liten Safari. Barnevakt i kveld, så blir ut på date med kommandanten. Ha en fin dag
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

God morgon frå Forus!

Nok ein dag utan regn, så sykkelen blei valgt som framkomstmiddel til arbeidsplassen i dag (og). Det gjer godt både for kropp og bompengefakturaen :lol:

Med slikt eit flott vær på vestlandet, så ligger det nok an for grillings i ettermiddag, så det må jo bli ein bra avsluttning på ein arbeidsdag :)

Ha ein fin dag!
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

God formiddag fra Hong Kong. Var en lang og småkjip flytur i premium economy fra Paris i går, men heldigvis kunne vi spille sjakk mot hverandre.

En rolig kveld med room service i går og så bare subbe litt i dag. Fine ting

Ha en fin en
b4ec275356a821c466f8f0efde0a83a5.jpg


Sent fra min SM-G955F via Tapatalk
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

God morgen fra Snillfjord. :)

Skyet opphold, så greit vær sånn sett.

Her er frokosten unnagjort og snart skal man få unna siste rest av pakking før dagens ferd mot Åfjord. Før landeveien tas fatt skal arbeidsgiver avlegges en kjapp visitt for levering av ny arbeidsavtale, og deretter går kursen strake veien mot en ferje med ventet avgang klokken 15.00.

Det blir en heller rolig reiseaktivitet denne sommeren, da moderen og samboer driver på med oppussing av bolig. Men de har visstnok en plan om litt varmere strøk neste år, så da får vi se om det blir ferieplaner da som inneholder minst et par flyvninger også.

En fin fin en ønskes. :)
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

God Strålende morgen fra Stavanger. Idag har en virkelig fått følelsen av sommer. Har allerede rukket en tur for litt handling. Nå blir det øvelseskjøring med yngste før turen går innover til en kompis som skal selge kåken sin. Nå i finværet må penthouse-terrassen hans benyttes til reker, hvit vin og musikk før turen går ned til «fjåge i vågen» for enda mer hygge.
Ha en glitrende flott onsdag :)
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

God dag fra kantinen på OSL. Har fått en lur ide (kjempelur) om å dra til Dublin for å se god fotball, men frykter vel for at dette blir en nitrist fotballtur. Jaja, det finnes jo andre ting som kan gjøre en tur god heldigvis!
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

Hei fra Stavanger. Kjenner det er godt og varmt ute i dag brunsjen må antageligvis inntas på terassen? I kveld drar dama meg med på kinopremiere på Løvenes Konge så da kommer jeg vel til å nynne på gamle disney-svisker resten av dagen.
 
Re: God morgen fra Rørosbanen

Hei fra de sørlige sørstater..

Tett program i dag.. Lese et blad og mævle hummer i kveld på lobster night oppi gata.
 

Attachments

  • 6664703D-3FBF-4A5E-8195-81E508A5A640.jpeg
    6664703D-3FBF-4A5E-8195-81E508A5A640.jpeg
    113.2 KB · Views: 162
Re: God morgen fra Rørosbanen

Er det det man kaller blond ale? :p

Jadda .. full fart her litt lenger nord. De som vil på ferie uten å betale for det tar aldri ferie .. Kom akkurat et gedigent skrall ute og nå har jeg to nervøse bikkjer under pulten. Der er det nok trygt. jaja - så lenge strømmen ikke går ...
 
Back
Top