• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God morgen fra CPT

SQ 777

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
God morgen herfra. Strålende vær i denne flotte byen , 26 grader... Vintur i dag...
 
Åååååå Cape Town, det hørtes fint ut nå, med litt god mat og lokal rødvin. Hils vertinnen på Orange Guesthouse hvis du er i nærheten av det, der har opptil flere forummedlemmer bodd.

Forøvrig kan man melde om særdeles fuktig vær utenfor vinduene her hjemme, så fuktig at den fukten som ikke lager tåke klumper seg i store dråper som faller til jorden. Ha en fin dag, både på den nordlige og sørlige halvkule
 
God morgen fra Oslo nord og ikke bare det - det regner på denne morgen i tillegg - nå er jeg møkka lei slikt vær på en fridag.

Ha en god dag, der du befinner deg og om det regner eller sola skinner :)

Jan
 
Mornings fra Amsterdam. Kona er ute og shopper, mens junior og undertegnede slapper av. Meldt ganske bra vær, og selv i går var det varmt nok til og ta lunsjen utendørs. Ha en fin dag
 
God morgen fra hovedstaden. Her feiret man sin egne bursdag i går og det tar jo litt på. Men men livet er for kort til å ligge i senga hele dagen og her har man nettopp tatt seg litt frokost.
 
Morn fra denne fuktige hovedstaden. Blir nok å holde seg trygt innendørs til man trasker ned på skolen rundt 18 for studentgalla. Der blir det nok en annen type fuktig. Nesten hele dagen innendørs, man må ut å jakte på den biten av søndagsmiddagen de ikke hadde på butikken igår.
 
G'moorgen! Blir en strålende dag i vestsørøst. På 'fotballkamp' i Columbia SC i dag. Tidlig avspark, så her gjelder det å komme seg avgårde på tid.
 
God dag fra 7,9 grader og regn. Når man ikke kan innta de beste biffer på Carne i Cape Town, får man nøye seg med en moussaka til kvelden. Med lam fra Lofoten og skikkelige oliven i salaten, blir det nok bra, med noen rødt i glasset. God lørdag ønskes!
 
god lørdag fra Sunderland, blei litt for mye XO i går så innsatsen på jobb i dag er heller laber. Nest siste helg på jobb før jeg reiser hjem fra Las Palmas om halvannen uke :)
 
God ettermiddag fra SkyTeams lounge på Heathrow!
Den er virkelig lekker og med drømmeutsikt for alle med et snev av flyinteresse.
Fortsatt halvannen uke fri, så det kan meget vel hende at bookingfingeren får litt å pusle med.
Ha en fargerik aften!
 
God formiddag fra sånn ca rett foran PC'en... Været ute er pent lite fristende, men merker at jeg kommer til å dø en sakte død om jeg bare blir sittende/liggende og bure.

I kveld blir det middag hos noen venner, så jeg får vel sikre meg litt fludium til det spetakkelet også. Livet er hardt...

Ja, og så trenger jo elefanten lørdagsgodt.

Ha en fin dag
 
Back
Top