God morgen fra Bangkok

Hypern

ScanFlyer Rusty
Oppholdet nærmer seg slutten og det blir hjemreise med Qatar kl 20:40 i kveld også en natt i Doha på Qatars regning. Har heldigvis fått sen utsjekk på hotellet til 14. Så får man fundere på taxi eller tog til Suvarnabhumi eller hvordan det nå staves. Taxisjåføren som kjørte meg derifra sniffa lim underveis på turen... Trodde det bare var Lypsyl eller noe sånt til å begyne med inntil jeg oppdaga at det lukta lim... Og rusa taxisjåfører vet jeg ikke om jeg vil ha.
 
Mornings fra Sandaker. Ser ikke ut som vi vil trenge solkrem i dag heller. Lite planer i dag annet enn en tur på Storosenteret, samt bake sukkerbrød til helgens bløtkake. Trippeltrumfshopping i kveld. Ha en fin dag
 
God morgen fra Snillfjord!! :)

Skyet opphold for øyeblikket med 8 +, ikke så verst i grunn, og man må jo glede seg når man ser langtidsvarselet egentlig, det er kanskje årets beste. Etter en grå periode og et heller lite spotte-vennlig vær, så er denne forumisten litt tilbake til gamle gode rutiner og nå ventes det på EY141 og EK203 som skal noteres. Fikk 30 stk i går, så bør jo gå for samme tall i dag også. Ellers litt husarbeid på planen. :)

Ha en strålende dag forumister!! :D :D
 
Fly flate - vi som bor nord i Oslo har fått det småvarmt i denne morgen - hele 10 grader - grått som bare det - 14 dager til i dette møkkaværet - så blir 3 uker med sol og varme.

Ha en flott dag folkens - det er tross alt nesten helg :)

Jan
 
Morn frå Andøya. Her i "anti-syden" var det nesten føre for sommarklede i går. I alle fall sol. Var ståande å sjå oppover fjellet, og tok meg sjølv i å synst at alle linjer og konturar var så skarpe! Mao. ikkje innhylla i regn og skodde... Fin tur med SK og WF via BOO i går. Å komme på WF er som å komme heim det, sjølv om eg skal bort. Effektivt og fint med berre 25 min mellom avgangar i BOO også :D.

Ha ein bra ein!
 
Mårnings fra Trondheim
Grått her også, og grei temperatur, men absolutt ikke mer.
Sertifisering på jobb idag, bra man har pusset opp skoletysken for de høye herrer fra VAG-konsernet.
Ha en rolig dag :D :D :D
 
God morgen fra Schiphol, er her nede for flyspotting, besøke Aviation Megastore og en tur inn til byen for å seg meg rundt. Kom på tirsdag og drar hjem til Trøndelag på lørdag. I går fikk jeg endelig Martinair MD11 på brikka + Qatars andre Dreamliner landing hær. Den første skjedde ca samtidig med min landing på tirsdag, min å min landing.... var vell heller pilotene som landet flyet jeg var ombord i.

Kom ned med fullt fly, 104 personer ombord inkl cabincrew og pilotene men virket ikke trangt, mulig det var fordi jeg prøvde Economy Comfort men uansett en grei tur, værdt de kronene ekstra :-)
 
God morgen fra Oslo. Overskyet dag i Oslo. Sommeren lar vente på seg.

Godt det er en uke til ferie og USA. New York og Karibien venter :)
 
Back
Top