Mornings fra Tjøme. For første gang opplever jeg OK badetemperaturer i Norge, men har heller ikke opplevd nærmere 24 grader i vannet her heller. Lite planer, men bør vel få meg en løpetur i kveld. Ha en fin dag
God dag fra Akersgata. Trolig siste lørdagsvakt på meg, og det er for så vidt greit, slik det er blitt. Varmen fortsetter, så får gjøre unna ting relativt kjapt, så man får tatt seg en kald en i sola snart. (Edit: Fryktelig godt med AC på jobben, så sitter her nok en stund til). God lørdag!
God morgen fra Nordhordland, første dag av tre uker ferie skal nytes ute i finaværet Får vel ta med ungene å kjøle oss ned i sjøen en plass. Ønsker alle forumister en fortsatt god sommer
Morn fra GYE. AA til MIA 2335 inatt var smekkfull, neste går 0700, satser på at noen klarer å finne meg et sete der. Litt nedtur at man måtte landside men sånn er det visst her. Nå tror jeg at jeg skal få meg litt nattmat.
EDIT:
Har nå prøvd to ganger, er umulig å gå utenom tax-free så fort man er air side, må gjennom her.
Ser ut til å bli en skikkelig god og varm dag i dag også
Var litt sent hjemme fra jobb i går (eller rettere sagt i dag tidlig) en av kundene hadde problemer og jeg fikk ikke siste dokumentene før i 2 tiden i natt. Så da ble det en kjip natt på jobb.
En artig greie var jo at i det jeg kjører ut fra Gardermoen så stopper jeg for å slippe over en liten familie. Og jaggu var det ikke et forummedlem som skulle ut å fly litt på morningen.
Nå blir det å (endelig) klippe hekken og plenen.
Kan nok hende det blir en liten time på øyet utpå dagen en gang
God dag fra Tananger,
Her fortsetter varmen of finværet. Vi drar til havs med båten nå og blir i Håstein øygruppen resten av dagen.
Igår var det 23 grader i vannet vest av Tananger.
Regner med at det er det samme eller bedre idag.
Ha en fortsatt god helg folkens.
God morgen fra Santa Monica
Etter to uker i California, hvorav den siste i på the Georgian Hotel i Santa Monica (takk til en elefnat), er det dessverre tid for hjemreise. Hjemreisen skjer med BA via LHR.
Fortsatt fin helg
God ettermiddag fra London.. Bestilt billetter til Hong Kong neste uke og billetter hjem til Norge i Julen, det får da være godt nok til lørdag å være? Tror jeg skal gå ned til kjøpesenteret for å fange litt rå fisk, ha en bra dag
Her er man godt igang med middagen med stor M. Det vi trodde var hovedrett var forrett. Det vi fikk deretter som vi trodde var hovedretten var forrett nr 2. Så her sitter man da fortsatt 1,5 time senere og håper dessert er neste for nå er man for mett Deilig mat laget av familien som driver den økologiske gården vi bor på. Blir nok 10 mette dager