• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God mandag morgen i fra veldig vest

G'morgen fra Alpharetta. Her er man iferd med aa faa liv i ellveaaringen saa vi kan faa ham paa skolen.

18 gtader, skyet og en flokk brannbiler uler i det fjerne.


Og Andreas.....Du får hjemreise via ORD om det skulle passe seg sånn :D
 
God kveld! Tilbake etter en fantastisk tur til Dubai...Nå er jeg sliten...
 
god dag fra Chicago. en av to kontordager denne uka, onsdag og torsdag paa veien for arbeidet, torsdags klokka 15 et eller annet setter man kursen til Florida og Westin Diplomat igjen. 4 netter der skal gjoere godt.

Ha en like kort uke ;-)
 
God kveld fra LIS

Godt i gang med kurs - bor paa noe som kan defineres som Hostell. Men det er trivelig, rent og pent....

Ha en trivelig kveld

S
 
God Kveld fra Rica Klubben Hotel Tønsberg :) Da har man kommet seg hit og er straks klar for senga. Skal kurses i morra i Sandefjord sånn at jeg fortsatt kan skrive Loadsheet til WF-flightene ut fra Vadsø (og evt andre plasser man måtte dumpe innom for å jobbe) :)
 
Back
Top