• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God mandag fra Stavanger!

Twin Otter

ScanFlyer Mile High Club
Medlem
Da var man i gang med en ny uke på kontoret. Vinterferie her i vest denne uken så det blir spennende å se om det merkes. Kaffe i koppen og kontroll på innboksen. Måtte det bli en fin dag! Ha en god en!
 
God morgen fra Hvalstad. Etter en uke med vinterferie var det i grunn litt deilig få resten av familien avsted i morges, så nå nytes en espresso i fred og ro. Snart blir det en økt eller to på Teams, før det skal løpes litt. Ha en fin dag
 
God mandag morgen fra det Sørlandske!

Her kom man hjem i natt etter en 5 dagers rundtur på Sunnmøre og Vestlandet og dalstroka innafor. 4 hoteller på 4 netter er jo ikke så værst i disse tider. Moro å se deler av landet man ikke har sett før. Siste etappen gikk i går kveld/ natt fra Voss til Kristiansand i klarvær og fullmåne. Helt fantastisk tur over Haukeli og ned Setesdalen. Månen lyste snødekte fjell opp på en fantastisk måte. Det var en opplevelse i seg selv.

Nå starter arbeidsuka, litt forsinket siden jeg ikke var hjemme før 3 i natt. Men det skal nok gå. Fint vær og det meldes opp til 10 grader her i sør. Vårfornemmelsen er her! Whats not to like?

Good day!
 
Goood mandag fra Skaun!

Første uka på en stund uten noe reiseaktivitet, og med det pøsende regnværet utenfor er det like greit å bare holde seg innendørs. :)

Her hjemme drømmer vi om sommerferien og hva vi får lov til, har allerede 3 alternativer booket så spennende å se hva det blir.

Alternativ 1: USA/Bahamas - fly og hoteller booket, men får vi reist dit i Juli?
Alternativ 2: Dubai - Fly og hoteller booket, samt lagt inn 10 dagers karantenemargin
Alternativ 3: Stavanger og Prekestolen - Fly og hotell booket, dette skal vel uansett gå

Så får vi se hva vi ender opp med og hva vi må kansellere/utsette i år (igjen...).

Kim
 
God dag fra Lillestrøm. Det vil si, god og god. Vi fant litt vin i skapet i går kveld. Så tenkte vi at det var lurt. Det var det jo på en måte også. Frem til i dag tidlig.

Men nå er det bare å fortsette kontoreringen. Etterpå går vi muligens ut og spiser litt siden det kanskje er siste gang på en stund at vi kan spise ute her i Lillestrøm.

Nå fikk jeg forøvrig en epost fra Elvia "som eier strømnettet der jeg bor". De lurer på om jeg kan svare på litt spørsmål om hva jeg synes om strømnettet. REALLY? Hva lurer de på? Om man kunne tenkt seg et par volt til?

Ha en fin en
 
Last edited:
Nå fikk jeg forøvrig en epost fra Elvia "som eier strømnettet der jeg bor". De lurer på om jeg kan svare på litt spørsmål om hva jeg synes om strømnettet. REALLY? Hva lurer de på? Om man kunne tenkt seg et par volt til?



(Tysk pornomusikk fra 70-tallet) Oh yeah .. one more volt .. give it to me, baby .... Ummmmm, nei.

G’morgen. Her er det vått. Og det ser ut til å bli det hele uka. Men heldigvis mildt. Ser ut som jordrotta General Lee fikk rett i år.

Litt rydding og indretjeneste i dag. Kanskje en tur på dynga. Noe privat kontorarbeide. Lønnsforhandlinger med pleiersken .. Joda, nok til å fylle fridagen ...
 
Back
Top