Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
En rolig hjemmehelg er greit det også. :
Læste jeg rigtigt? :skep
Nuvel, med alle dine flyture må du da snart blive udvalgt til Pandion:up:
Lat Lørdag her i Florida.
Kjøpte elektrisk bok for iPaden igår, den heter Green Gold og er skrevet av en flyger som begynte å smugle gress fra Colombia. Ganske spennende og Intresant å lese om hvordan de gjorde det i 1976: 10.5 timer i en gammel Locheed Learstar fra en stripe i jungelen til privat stripe i midtvesten.
På den første turen mistet de en motor, begynte å ise opp og med snøstorm over stripa og uten ILS ser det litt iffy ut. Må gjøre ferdig dette kapittelet etter kaffepausen.![]()
. Kjøpte også den. Har en eller to som skal 'tas' først. Ser lovende ut ihvertfall og fikk bra kritikker ogs
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.