• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God lørdag morgen...

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
God lørdag morgen...

Vått og grått utenfor...men det blir nok en hyggelig lørdag alikevel. Det er allerede mye grønnere...og Alfaklubben har vårsamling med påfølgende felles kjøretur i ettermiddag. Ha en bedre lørdag!
 
Re: God lørdag morgen...

Det er lett yr i luften, og allerede 12.5 varmegrader.. Blir nok en "lommer" dag :smokin

Undertegnede har hatt halsevondt i den senere tid, og føles ikke ut som den er på vei ut med det første.. arsj..

God weekend :hi2
 
Re: God lørdag morgen...

Dette blir en fæl dag!

Jobbet til 5 i natt, for så ut å ha dugnad i borettslaget kl 10. Skikkelig dritt! Og stiller du ikke opp koster det 600 dask!

Får håpe søndagen blir bedre! Da skal jeg bare ligge å demonstrere på sofaen!:)
 
Re: God lørdag morgen...

Graa morgen i SEA og omegn ... ingen store planer for dagen, lillegutten har baseballkamp i ettermiddag, det er det hele. Stabaek leder mot Alta (:hi2 SK384) - og nytraktet Peet's kaffe koser seg i Stabaek-koppen min ...

Ser ut til at jeg faar meg en firedagers tur til Alaska (Anchorage og Fairbanks) om en maaneds tid .. ATA skal ha rundt 15 mil-chartere der oppe paa tre dager, sa det kan bli morro!!
 
Re: God lørdag morgen...

Originally posted by LN-MOW
Ser ut til at jeg faar meg en firedagers tur til Alaska (Anchorage og Fairbanks) om en maaneds tid .. ATA skal ha rundt 15 mil-chartere der oppe paa tre dager, sa det kan bli morro!!

Og da blir det fotorapport hver dag :up:
 
Re: God lørdag morgen...

Får håpe på at det ikke er helt ødemark, men i nøden har du PIX-FLIXen da :biggrin
 
Back
Top