• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

God lørdag fra Sandefjord!

Concorde98

ScanFlyer member
Medlem
God lørdag fra Sandefjord!

God morgen!
Her i Sandefjord er været topp og frokosten spist. Nå er det straks en fottur mot sjøen, senere i dag går ferden mot Larvik hvor vi har leid et hus. :)
Ha en fin en!
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

God morgen fra Asker. En tur ut med barna og deres sparkesykler, før vi om noen timer stikker til Tjøme en tur. Ha en fin dag
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

God morgen fra Drammen. Sitter og venter på at Løplabbet skal åpne. Har vurdert å oppgradert mine asfalt løpesko.
30 min til, så man rekker en kjapp tur innom polet før Løplabbet åpner.

Ønsker alle en god lørdag!
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

God morgen fra en snart rasert prærie. Fikk levert båt i går så dagen går nok til å fikse litt tauverk og lære å manøvrere båt (jo, baugpropell er juks på daycruiser).

Var ellers inne på hotmailkontoen min der det lå melding om lifetime gold, da slipper jeg å irritere meg mer over at jeg boikottet Eb og lekte Senator rundt 2010. Har for øvrig ikke flydd siden desember, tror jeg ikke har flydd så lite siden 1999. Som student ble det jo et par turer hjem fra trd.

Nyt dagen!
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

God morgen fra Radisson Blu Royal på Bryggen i Bergen. Første flytur siden oktober, så deilig med en helgeutflukt. Fløy nesten vinge mot vinge med Wizz fra Oslo. Heldigvis slipper vi de på innenlandstrafikken i overskuelig fremtid. Solid frokost fortært, så da er vi klare for byvandring og en tur med Fløibanen i finværet. Ha en aldeles strålende helg[emoji3]
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

God dag fra Lillestrøm. Etter masse handling bærer det ut på ny båttur med Speedbird, litt vin og en hel del reker.

Storsmurfen har stålsatt seg på å bade. Prat om smeltevann preller av som smeltevann på kanadagåsa. Bra vi har øl.

Ha en fjong lørdag
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

Morn frå ein vaskehall. Skifta dekk på bilen, lufta ein kidd med tur på biltema (som ikkje har ein skit lenger, må på Jula) medan frøkna rettar for harde livet før ho skal ut i streik snart... Fly... Skulle gjerne! Vi får sjå. Grillings når vi kjem oss heim att! Ha ein fin fin dag.
 
Re: God lørdag fra Sandefjord!

G'morgen. PL-kvalik på boksen og kaffe i koppen. Har fått gjort en del i dag, men planlegger lite mer. Pleiersken har fri og derfor krever svigerbeistet sitt ..

Kanskje får jeg klemt inn en lur ...
 
Back
Top