God fredag fra L12

fluxie

Flyprat fusentast
Medlem
God fredag fra VY L12 mot Eidsvoll. Første dagen på kontoret denne uken, ellers har det vært både litt reising og en del hjemmekontor så det har vært en god uke.
Kanskje en tur innom polet på CC Drammen i dag, også blir det vel taco i kveld.

Ønsker alle en fredfull start på helgen!

#AA11 #AA77 #UA93 #UA175
 
Last edited:
God morgen!
Her var det tydeligvis en stille morgen!
Gjemmekontoret er åpnet så får vi se hva dagen vil bringe.
Ingen store planer for dagen, og været tilsier regn og mye vind. Så det er duket for innendørsaktiviteter i det minste.

God helg alle sammen!
 
God morgen fra hjemme kontoret, arbeidsdagen er gang denne frèdagen. Kanslke blir Taco til middage, sammen med en glass rødt i eller en Cola :)

Ha en flott fredag videre.

Jan
 
Fin fredag fra Forus. God i gang med siste innsats før helga setter inn. Ha en fin dag forumister!
 
God fredag fra jobben. Siste fredag man skal jobbe på to fredager, faktisk!

Er visst litt å gjøre i dag. Bl.a. slite litt med en kunde som ikke helt skjønner at ting kunne gått smoothere om han hadde samarbeidet litt mer. Litt som prinsippet: Book 300 billetter på 737-operert flight, og bli sur på flyselskapet fordi alle ikke kommer fram samtidig, fordi flyselskapet kanskje må route noen av paxen en annen routing (istedenfor å skjønne at man kanskje burde booket 150 på en og 150 på en annen. noe sånt).

Øl i kjøleskapet hjemme. Den skal smake nam etterpå!

Ha en god en :)
 
Mornings fra L1. Her snek jeg inn en kort løpetur etter barnehage og skolelevering, så da fikk kontoret vente litt. Litt jobb før bilen må plukkes opp på jobben til kona og jeg stikker til skogs for en dag med jakt. Ha en fin dag
 
Mornings fra karantene hotellet i George, SA.

Full isolasjon krever sitt når Internett er så som så.
Frokost servert i brun papirpose og CNN som eneste brukende TV kanal.

Utover det går det ganske greit

FQTV
 
Last edited:
God morgen fra Radisson Aalborg. Har hatt litt morgenmad, og nå skal det kontoreres litt før det bærer hjem med SAS. Nok en gang slutten på den siste planlagte tur i kalenderen, og med coronahøst er jeg jaggu usikker på når og hvor neste evt blir.

Men blir alltid fint å komme hjem. Ha en fin en.
 
Hei fra hjemmekontor i knausen. Rolig fredag ar erstattet med fullt hus og venner av barna som skal sove over. Suds etterhvert så beryktede lasagne er bestilt så da er et par timer på kjøkkenet satt av, og til kvelds blir det Centra-tapas med dragen bestående av Pata Negra, snegler, andeterrine, oster og hjemmelaget tzatsiki. Alt skylles ned med en rød sak fra nitti-tallet. For et mas...
 
Hei hå fra sør. Typisk at den første regndagen i sørlandets hovedstad skulle være fredagen jeg ble frisk og kunne plukke opp den første sput nye bilen i livet, slik at den blir skitten og fæl med en gang. Makan. Til EB's glede ble det selvfølgelig rød! Fiser snart videre tli neste avtale hos veterinæren da den firbente har en helt forferdelig dårlig ånde som oser i en meters radius etter tanntrekk forrige uke, så det må sjekkes ut. Så bærer det videre til kveldsvakt, så tidligvakt i morgen - og SÅ er det helg.

God helg til resten!
 
G’morgen. Spesiell dag i dag, og det minnes selv med alt det andre som foregår.

Varmen er tilbake, men neste uke ser det ut til å gå mot høst igjen.

Snart helg og i morgen er det PL oppstart igjen - så får vi se om de gamle heltene Leeds kan starte sesongen med en liten bombe.
 
God ettermiddag fra Stavanger. Her går det i regnbyger, så dagen har vert litt sløv. Om litt går turen til Sola hvor bolaget skal stå for turen opp til Bergen og jobbhelg. Men før jobb blir det tur innom opphavet for litt kaffe og prat.
Ha en flott helg :)
 
Når tåka over Valdresflya ligger under bilen ser man lite...gammelt værtegn! Lite stopp på Lemonsjøen fjellstue før turen går videre til Toftemo turiststasjon. Glad fredag!
 
Back
Top