Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
Tok nettopp av som 355 nå fra BOO. Merkbart mer motorstøy enn fra 737NG! Hadde nesten glemt hvordan Classicene hørtes ut![]()
hmmm. Skal ikke være in-flight WiFi på den :8
EDIT: Æsj, leste feil![]()
Hører at kabinpersonalet ikke engang har uniformer :devot:
Haha, joda, de har det. Men jeg trodde først det hadde vært kongress for tupperware-home partys i by'n. Uniformen består av mørkeblå jeans, for både kabin og flight deck!Kabinbesetningen har hvit pique og en blå blazer, mens flight deck har hvit skjorte, sort slips og en genser med striper på skuldrene
![]()
Det er vel omtrent som Nikki a.k.a. AirBerlin når de opererte på OSL (og er kanskje sånn enda)
Ja, og de hadde også en litt rar caps i tillegg. Tenk: Gay parade![]()
Hele artikkelen: http://www.vg.no/forbruker/reise/reiselivsnyheter/norwegian-leier-inn-fly-i-sommer/a/23484617/For å sikre at alle våre passasjerer kommer seg frem i sommer, har vi leaset ett fly i noen uker fremover. Norwegian har til sammen 100 fly i flåten. Dette gjelder for det meste ruter i Skandinavia, i tillegg til noen få Europa-flygninger, sier Astrid Mannion, pressekontakt i Norwegian.
Maskinen de har leaset er en Boeing 737-400 fra flyselskapet Go 2 Sky, som er basert i Slovakia. Crew fra Go 2 Sky, i tillegg til Norwegians egne crewmedlemmer, vil jobbe om bord.
http://www.vg.no/forbruker/reise/reiselivsnyheter/norwegian-leier-inn-fly-i-sommer/a/23484617/Norwegian leier inn et fly fra Slovakia i sommer for å sikre at alle passasjerer kommer frem i sommertrafikken.
En rekke av Norwegians passasjerer har mottatt en tekstmelding fra Norwegian før deres bestilte avgang, med beskjed om at de likevel ikke skal fly med et Norwegian-fly.
:stirI 2010 uttalte Bjørn Kjos at dette var "søppelfly" SAS pensjonerte sine B737 classic( -400 og -500) i 2013. I år har Norwegian dratt sine gamle -300 ut av møllposen og i tillegg leid inn en gammel -400. Da er det helt greit.
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.