Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God ettermiddag fra Snillfjord.
Kort sagt ypperlig høstvær, men kjenner godt at vinduer og dører ikke skal stå oppe så mye som for bare noen uker siden.
Her er middagen i havn, man fikk spottet DY7087 på vei til LAX. Midt oppi dette har Trump gått løs på en og annen statsleder fra talerstolen i FN, men hardest gikk det vel ut over( ikke uventet ) en herre ved navn Kim borti østen....
Nåvel, resten av dagen skal bare nytes. I morgen skal Orkanger raides for litt innkjøp av diverse nødvendigheter, før det blir en ettermiddag med planleggings-råd sammen med moderen og lillesøster.
Ha en fortreffelig en!![]()
Det er faktisk mye mulig at det gjør. Elefanten lader til og med opp med et skolebrød fra Bit. Han mener at raske kalorier er spesielt gunstig for Colaopptaket senere.God morgen fra Alfaset. Bare være her en 8 timers tid før en finner vegen ned mot sentrum og mitt første Fly&Vin på en vanlig arbeidsdag som ikke innebærer at jeg må søke om fri fra jobben. Blir nok mer Fly&Cola på meg, om det ikke kommer en elefant fra Lillestrøm og drikker opp all colaen.
Ha en god en![]()
God morgen fra Alfaset. Bare være her en 8 timers tid før en finner vegen ned mot sentrum og mitt første Fly&Vin på en vanlig arbeidsdag som ikke innebærer at jeg må søke om fri fra jobben. Blir nok mer Fly&Cola på meg, om det ikke kommer en elefant fra Lillestrøm og drikker opp all colaen.
Ha en god en![]()
Tenkte faktisk på deg da jeg suste forbi Snillfjord i leiebil retning Hitra fra TRD i går. Skal gjøre det samme i dag, på vei hjemover - en glede i dette kanon fantastiske været! I tillegg flotte farger, stille insjøer og morsomme veier. Eneste ulempe er alle tunnelene, da folk i går virket redd(?) og kjørte utelukkende 10km/t under fartsgrensen. Hva gjør du på denne øyrike delen av landet?
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Gjenstår å planlegge transport OSL-Fornebu, men det skal vel løse seg.
Ha en fortreffelig en!![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.