• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Glad lørdag fra Ris til Røros

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
Glad lørdag fra Ris til Røros

God morgen fra kjøkkenet på Ris. Blir bare en kopp espresso før bilen pakkes og jobbuken starter. Neste kopp og helt sikkert en bolle eller to blir på Espa. Ha en bra lørdag du også - fri eller på jobb.
 
Glad lørdag fra Ris til Røros

God morgen fra Hvalstad. Med eldstemann parkert hos fetterne ble det 1,5 time ekstra søvn her i huset i morges. Annet enn en tur til Asker sentrum er det lite på programmet, men noen burritos skal uansett gratineres i kveld. Ha en fin dag
 
Last edited:
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

God morgen fra Oslo Øst. Fint vær og kona vil på stranda. Hvor dagens «stranda» skal være er ikke helt avgjort, men Drøbak er en kandidat. Så får vi se om det blir med kollektivt, to hjul eller fire hjul... Skulle gjerne vært på Valle i dag, men det blir det jo ikke noe av. Har trua på poeng mot Glimt i kveld[emoji3] Ha en strålende helg!
 
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

God morgen fra marka. Ni og en halvt time søvn smakte utmerket. Hører dragen kokkelerer på kjøkkenet nede så det er nok snart frokost. Nå skal solstoler, historieblader og en isbøtte rigges opp så er det liksom Jumeirah frem til middagen i kveld på Solsiden.

Andre dagen som karantenefri :cool:
 
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

G’morgen .. lørdag og fortsatt mørkt. Ingen pleierske i dag, så da blir det å holde svigerbeistet i tømme.

Første ferieuke overstått. Whiskyflaska er ikke tom ennå, vi får se om den overlever helgen ....
 
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

God ettermiddag fra Oslo. Selv var jeg såpass egoist og dro på byen i går kveld for å nyte noen Høie-pils (det er det nye begrepet på øl man drikker etter midnatt).
Merkes i dag så blir vel en heller rolig lørdag (ja jeg holdt avstand antibaca meg og alt alt alt så går dette sikkert fint) .

Forøvrig en skandale at Oslo kommunes coronatelefon tok kvelden i dag. Frykter at folk vil ringe legevakta og blokkere for folk som virkelig trenger legehjelp. Forståelig at folk er bekymra, men for det aller meste er det nok ikke reelle coronacaser. Men da burde det iallefall være noen i den andre enden som kan roe folk ned litt. :)
 
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

God formiddag fra Kolsås. I går ettermiddag tilbragte jeg et par timer på en sofa i Oslo mens folk betalte meg for å tømme leiligheten der. Det fortsetter i dag, men nå forsvinner sofaen også i følge planen. Var bare to no-shows i går så ikke helt krise. Gjenstår selvfølgelig de største tingene, men satser på at det løser seg til de prisene jeg tar for det.
 
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

I går ettermiddag tilbragte jeg et par timer på en sofa i Oslo mens folk betalte meg for å tømme leiligheten der.

Høres jo ut som en genial jobb, så lenge de som betaler deg ikke oppdager at du bare lå på sofaen istedenfor å faktisk tømme leiligheten?

God lørdag herfra. Skjer ikke så veldig mye. Liten tur på butikken etterpå, og kanskje vært litt produktiv med en gitar.

Ha en god en :)
 
Re: Glad lørdag fra Ris til Røros

Høres jo ut som en genial jobb, så lenge de som betaler deg ikke oppdager at du bare lå på sofaen istedenfor å faktisk tømme leiligheten?



God lørdag herfra. Skjer ikke så veldig mye. Liten tur på butikken etterpå, og kanskje vært litt produktiv med en gitar.



Ha en god en :)

Jeg må åpne døra da, men bortsett fra det så tar jeg imot penger på Vipps og folk tar med seg ett stykk møbel som planlagt
 
Back
Top