• Hei

    Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.

    Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025

    Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150kr

    Betalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:

    https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025

    (Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)

    De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret

    Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat

Glad fredag...

  • Thread starter Thread starter EB
  • Start date Start date

EB

ScanFlyer Inventory
Medlem
God morgen... Varmere i hovedstaden - pluss 7 grader 05:50. Fredagen fylles med møter før vi i ettermiddag skal i nabolaget til KOG på en pakistansk restaurant. Ha en bedre start på helgen...
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Mårnings fra Tromsø

Akkurat nå er det lett snødrev og +0,2 grader. Nå blir'e glatt........

Fly på rute og alt vel. Masse folk også.....bra. Lett frokost, også trening.
Flott helg til dere alle :cheers:
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

glad fredag! Regn og surt i hovedstaden, men i ettermiddag "kaster jeg loss" og setter nesen mot fjellheimen, med den nye CDn til Vamp i bilen. Herlig:up:
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Mornings! 13 grader (pluss ja) og nesten skyfritt her i Møre og Romsdsals fylkeshovedstad. Det er meldt opp mot 20 grader i løpet av dagen (fortsatt pluss).:)

I dag er det duket for åpning av ny utlandsgate og charterrute til Las Palmas. Dette blir en av de bedre dager:cheers:
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Goood morning guys :)

7 + og regn i tigerstaden. Hadde vurdert en tur på OSL etter jobb idag,men får se åssen været holder.

Ellers blir det en rolig helg (mot normalt)


Kos dere folkens, husk bare ca 2 måneder til det går mot lysere tider :)
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Og her har været bedret seg litt fra igår, men merker at høsten "endelig" har kommet, selv om det jo egentlig burde blitt vinter nå...

Siden jeg nettopp har fått lappen og vi ikke har bil gikk gårsdagen med på å sjekke ut litt bruktbiler, og prøvekjørte en liten Citroen Saxo. På arket fristet den veldig (2000 modell som bare hadde gått 57tusen kilometer, men jeg måtte nesten bestemme meg der og da, og da var 75.000 litt mye når bilen ikke SÅ noe særlig ut... :skep )
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

>>> ENKB (KRISTIANSUND/KVERNBERGET) <<<

METAR 280650Z VRB03KT CAVOK 18/07 Q1003
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

På denne nydlege dagen skal eg kanskje verte pappa!!:spin: Vi var til jordmor i går, og fann ut at ungen låg i seteleite. Difor vert det keisarsnitt i kveld eller i morgon!! Neste gong eg skriv på forumet er eg pappa:)
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

God fredag fra et trist og grått Drammen. Vi ble lovet 14 grader (og bye-bye til snøen), men løftet ble ikke overholdt. Fasiten så langt sier 3+, og det er ikke bra. Kan vi ta Jensemann for det også?

Exiz: Saxo kan være morsomt nok, den ser litt kjedelig ut men er ganske artig å kjøre. Uansett får du en bil som ikke alle andre har. Pass bare på å kjøpe med 1,4 motor og A/C! ;)
Jeg har eid Citroën selv (1995 Xantia, solgte den jan '03), og kan skrive under på at det å eie Citroën slett ikke er "farlig" lengre. Kvaliteten og påliteligheten er på høyde med sine europeiske konkurrenter.

WF145: På forhånd gratulerer, og lykke til!
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

LYKKE TIL TOBBEN! Dette blir spennende - vær klar for en laaaaaang dag. Ta med noe å lese på og noe å spise (sekken full av snickers)
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Trønderhovedstaden melder om varme vinder fra sørvest og 16 deilige grader nå kl 1140:)

Deilig med fri.....:cheers:
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

To grader her hos meg .. skal stige til 18 eller no' saant ...

Hadde noen venner over i gaar, ble ganske sent. Grillmat, cheesecake, oel (Pete's Wicked Ale), kaffe og konjakk. Mmmmmm...... :up:

I dag skal jeg ta det med ro......
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Noe tåke på OSL, har fri i helga og fruen arrangerer halloween-party i morgen så får nok å henge fingrene i når jeg kommer hjem... :devil
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

God dag folkens! Her på Nordmøre er det et kjempeflott høstvær. Så fint har vi det ikke i fellesferien en gang...:biggrin

I kveld blir det å ta en tur på seminar med den svenske brannmannen Lasse Gustavsson. Må bare få åpnet øynene og klarert horisonten litt.....:)
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

Ta med deg Thor og msteen da LN-SSL... de kunne ha trengt det...;) :hi2
 
Replying to Topic 'Glad fredag...'

>>> EHBK (MAASTRICHT AACHEN) <<<

METAR 281055Z 17011KT 140V200 CAVOK 24/12 Q1015 NOSIG

I guess this is one of those days I'll be missing when I move to norway +24 on the 28th of October

Ha en fin helg alle sammen :cheers:

The Pilot
 
Back
Top