God morgen fra Knausen. Regnvarselet er byttet ut med ganske hyggelig vær så barna har allerede lagt ned veto som skoletransport med taket av og en real mengde CO2.
Møte med utlandet på Teams og møte/lunsj på brygga med noen partnere før de samme barna skal hentes og helgehandel på Jacobs skal unnagjøres.
På den originale på Holtet eller nyvinningen på Majorstuen?
God morgen fra Prærien der barna forhåpentligvis har kommet seg til skolen på egenhånd.
Bortekontor forhåpentligvis litt utover ettermiddagen. Crispi duck som nok krever en pinot noir, eller funker champagne?
Lurer på hva som er greia med at togene er stappfulle hele dagen for tiden. Ståplasser på 11.16 toget er litt sært.
!
Sikkert alle som jobber halv dag på fredager som skal hjem
Den originale for oss er Centra Colosseum som dessverre ble nedgradert til Jacobs mens vi var i utlendighet ;-) Den på Holtet blir litt for langt unna, og ingen garasje.
Den originale for oss er Centra Colosseum som dessverre ble nedgradert til Jacobs mens vi var i utlendighet ;-) Den på Holtet blir litt for langt unna, og ingen garasje.
He he…noen biler tåler å stå ute…men på Holtet har de ikke mindre enn to garasjer for de som er litt fragile:colgate:
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.