Hei
Vi i Foreningen Flyprat ønsker takke de av dere som har valgt å være medlem av foreningen gjennom det siste året, og dermed støttet driften av Flyprats forum og Airpics med 150kr.
Vi håper å kunne ha deg videre med til neste år og at du fortsatt vil være medlem nå som nytt medlemsår begynte 1. oktober 2025
Merk at etter årsmøtevedtaket er medlemsavgiften fra og med i år 150krBetalingen kan enten gjøres via Vipps: 150kr til #18641 eller via Letsreg på linken under:
https://www.letsreg.com/no/event/medlemskontingent_2026_01102025
(Husk og oppgi brukernavn så betalingen kan linkes til brukeres)
De av dere som alt har betalt i oktober er selvsagt registrert i det nye medlemsåret
Med vennlig hilsen - Styret i Foreningen Flyprat
God morgen fra Ris. Snart klar for bryggekontoret før det blir en sjekk hos tannlegen. Stille og rolig fredag ellers...og det er starten på en langhelg - diggHa en riktig fin fredag du også!
Så det er gratis tur på alle som forteller en god historie?Kom en kar å så på båten min igår for muligens å kjøpe, langveis fra også, han som startet det lokale eBay og PayPal i Sør Afrika. Har vel nok penger i pungen og likte båten godt etter prøvertur i Atlanteren med full spiker, gode forhold var det også.
Aldri kjedelig i koloniene nei.
Så det er gratis tur på alle som forteller en god historie?
"Hello, my name is Bill Gates. I'm very rich. Just google my name.. don't mind that I look a bit different on photos."Ikke nødvendig å fortelle god historie heller, alt er på Internett, lett å avsløre bløffmakere.
"Hello, my name is Bill Gates. I'm very rich. Just google my name.. don't mind that I look a bit different on photos."![]()
We use essential cookies to make this site work, and optional cookies to enhance your experience.