Fra Europe Select til Europe Business Class

OSLansatt

ScanFlyer Blue
KLM går fra Europe Select til Europe Business Class ifg deres hjemmeside. Ikke nye seter, men midtsete vil være blokkert. :up:
 
Så flott! Kanskje trenden er i ferd med å snu? Det ble jo nevnt i en annen tråd her inne at "den nye trenden" var å også selge midtsetene på intra-euro biz. Uansett, flott at de dropper dette.
 
Last edited:
På tide at midtsetet blokkeres i business på KLM i Europa. Håper den triste snackboksen blir oppgrader til skikkelig mat også.

Da jeg fløy mye KLM ble jeg "oppgradert" til midtsete foran noen ganger, jeg takket høflig nei.
 
Nå er det langt fra alltid noen trist snackbox hos KLM. På SVO-AMS fikk jeg en MEGET god sjømatsrisotto med de i høst. Noe av det bedre jeg noen gang har fått på fly.
 
Det var på tide. Det har vært mitt ankepunkt mot KLMs businessprodukt, og det er deilig de har fått dette på plass. Også fint at AF og KLs intraeuropeiske produkt nærmer seg hverandre.
 
Back
Top